دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

داوطلبان یک هفته بعد از انتخاب رشته ارشد خود در سازمان سنجش و بعد از انتشار دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 در مقطع ارشد، 100 انتخاب نیز برای دانشگاه آزاد دارند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

تمامی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 که براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و رشته گرایش متناسب با کد رشته امتحانی آن ها در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 99 وجود دارد، در صورت تمایل می توانند نسبت به انتخاب حداکثر صد رشته محل در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایند. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت azmoon.iau.ac.ir کارت اعتباری تهیه نمایند و برای ورود به سامانه انتخاب رشته ارشد 99 دانشگاه آزاد، شناسه و رمز و کد دسترسی 7 رقمی مندرج در ذیل کارنامه سازمان سنجش خود را وارد نمایند. به داوطلبان توصیه می کنیم قبل از تهیه کارت اعتباری انتخاب رشته از دایر بودن رشته/گرایش مورد تقاضای خود در دانشگاه آزاد اسلامی اطمینان حاصل نمایند. داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 99، می توانند همانند انتخاب رشته سراسری 100 کد رشته را متناسب با مجموعه امتحانی خود انتخاب نمایند. داوطلبان فقط می توانند از همان کد رشته ای که آزمون داده و مجاز شده اند، انتخاب رشته کنند.داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی در کد رشته امتحانی دوم (شناور) نیز مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند بدون تهیه کارت اعتباری مجدد، کد رشته های مربوط به کد رشته امتحانی خود را در میان صد رشته محل انتخابی قرار دهند.

لازم است داوطلبان کدرهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج حفظ نمایند. داوطلبانی که در یکی از رشته‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی انتخاب رشته سراسری یا دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شوند، می‌توانند به دلخواه خود در یکی از رشته ها ثبت‌نام و مشغول به تحصیل شوند.

می توانید دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 و 98 را از طریق لینک های زیر دانلود کنید.

 

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

نظر خود را بنویسید