نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 98-رشته انسانی

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 98- رشته انسانی

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 98 رشته انسانی 3گام، برخلاف سایر نرم افزارها حتی کد رشته محلهای پیام نور، غیر انتفاعی، پردیس خودگردان، مجازی، نیمه حضوری و هر گونه انتخابی را برای شما احتمال سنجی می کند.

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 98

پنج سال پیش، 3گام برای انتخاب رشته کنکور سراسری 98 یک نرم افزار آنلاین و مجازی بسیار پیشرفته را معرفی نمود. برای انتخاب رشته کنکور سراسری 98، امسال این سیتم منحصر بفرد و با ویژگیهای بسیار بیشتر ارائه می شود که این سیستم پیشرفته از پنج بخش اصلی تشکیل می شود:

1- دسته بندی شانس قبولی کارشناسی ارشد در 4 سطح حتمی، پراحتمال، خوشبینانه و کم احتمال.

حتمی: یعنی افرادی با رتبه بدتر از شما پس از انتخاب رشته کارشناسی ارشد، در این رشته ها پذیرفته شده اند.

پر احتمال: یعنی افرادی با رتبه شبیه به شما در سالهای گذشته در این رشته ها و دانشگاهها قبول شده اند.

خوشبینانه: یعنی اگر شانس بیاورید قبول می شوید و در صورت قبولی بسیار فراتر از رتبه خود قبول شده اید.

کم احتمال: یعنی جاهایی که عملا شانسی برای قبولی در آنها ندارید.

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

دریافت مشاوره رایگان

 

2- ارزیابی رشته ها با توجه به استعدادها، علایف و مهارتهای شما - آزمون استعداد سنجی شغلی و تحصیلی

امسال در انتخاب رشته کنکور 98، برای اولین بار آمون بسیار معتبر استعداد سنجی و مهارتهای شغلی "هالند" را برای شما در نرم افزار قرار داده ایم و تک تک رشته ها را با توجه به علایق، استعداد و تجربیات شما ارزیابی می کنیم و در نهایت به شما می گوییم که در انتخاب رشته کنکور سراسری چه رشته هایی برای شما بسیار مناسب هستند. با این کار، شما از بابت اینکه رشته ای را می خوانید که قطعا در آن موفق خواهید بود راحت می شود. در نتیجه یکی از بزرگترین کمکهایی که نرم افزار انتخاب رشته کنکور 98 موسسه 3گام به شما می کند این است که بهترین رشته های متناسب با شما را به شما معرفی می کند.

 

 

3- اولویت بندی عمومی انتخاب رشته کنکور سراسری 98 داوطلبان در سالهای گذشته

منظور از این اولویت بندی انتخاب رشته کنکور سراسری 98، همان چیدمان عمومی داوطلبان می باشد. یعنی داوطلبانی که رتبه ای شبیه شما داشته اند، انتخابهای خود را چطور از بالا به پایین می چینند تا بهترین انتخاب ممکنه را قبول شوند.

 

4- اولویت بندی اختصاصی انتخاب رشته کنکور 98 برای شما:

3گام در سیستم منحصربفرد انتخاب رشته کارشناسی ارشد خود، ابزاری را در اختیار شما می گذارد تا بتوانید سلیقه شخصی خود را در چیدمان پیشنهادی 3گام اعمال کنید. ما انتخابهای شما را در زیر مجموعه های صرفه اقتصادی (از نظر شهریه و هزینه تحصیل)، فاصله جغرافیایی، کیفیت دانشگاهها و کیفیت رشته ها آنالیز می کنیم و به شما می گوییم در هر پارامتر چه ترتیبی بهترین ترتیب است. نام علمی این کار ماتریس تصمیم گیری می باشد. در نهایت با برآیند گیری از تمامی شرایط و اعمال سلیقه و علاقه شخصی شما اولویت بندی اختصاصی شما را به شما تحویل می دهیم.

 

5- کد رشته های مطابق با دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 سازمان سنجش:

ما تمامی کد رشته ها را به صورت به روز و مطابق با دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 به شما ارائه می دهیم تا بتوانید مستقیما انتخابهای آنالیز شده 3گام در اولویت بندی اختصاصی را وارد فرم انتخاب رشته سازمان سنجش بکنید. پس از ارائه دفترچه جدید انتخاب رشته کنکور سراسری 98 سازمان سنجش، کدرشته ها به سرعت به روزرسانی می شود. از آنجایی که سیستم آنلاین می باشد، با یکبار پرداخت هزینه آن بارها می توانید به سیستم مراجعه نمایید و می توانید شانس قبولی براساس قبولیهای سال گذشته کنکور سراسری 98 را ببینید و پس از آن سیستم با اولویت بندی اختصاصی، همه کدرشته های دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش 98 را به شما می دهد و بدین ترتیب شما پس از انتخاب کد رشته هایی که می خواهید، نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری، 150 انتخاب رابرای شما اولویت بندی می کند که می توانید آن کد رشته ها را مستقیما در فرم انتخاب رشته سنجش وارد کنید.

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

دریافت مشاوره رایگان

 

این اتفاقات باعث شد تا بسیاری از سیستمهای نرم افزاری انتخاب رشته از این ایده ها کمک بگیرند و جالب اینجاست که تنها قسمتی را که توانستند پیاده سازی نمایند همان بحث شانس قبولی بود که آن را نیز در سه سطح احتمالی ارائه کردند.

با توجه به موفقیت چشمگیر 3گام در بحث انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد و کنکور سراسری 98، تصمیم بر آن شد تا این سیستم با تغییرات بسیار زیادی در بحث گرافیکی و زیبایی محیط کاربری و حتی با مجهز شدن به آزمون های استعداد سنجی شغلی و تحصیلی بهینه سازی شود و شما با مفهوم اولویت بندی عمومی، آنالیز اختصایی، آزمون استعداد سنجی هالند و ماتریس تصمیم گیری در انتخاب رشته کنکور سراسری 98 بیشتر آشنا شوید.

 

ویژگیهای خاص سیستم نرم افزاری انتخاب رشته کنکور 98:

 1. آنلاین بودن آن.
 2. آنالیز تمامی انتخابهای موجود در دفترچه از ابتدا تا انتها از روزانه گرفته تا رشته های بدون کنکور ملقب به صرفا با سوابق تحصیلی
 3. مشخص کردن توضیحات منحصربفرد هر کدرشته
 4. به روز رسانی کدرشته ها براساس دفترچه جدید انتخاب رشته کنکور سراسری 98
 5. آنالیز شانس قبولی در 4 سطح حتمی، پراحتمال، خوشبینانه، کم احتمال.
 6. انتخاب 150 تایی از بین انتخابها و مبتنی بر احتمال قبولی
 7. آزمون استعداد سنجی هالند برای مشخص شدن رشته هایی که به درد شخصیت و استعدادهای شما می خورند.
 8. نمایش اولویت بندی عمومی داوطلبان در سالهای گذشته
 9. آنالیز پیشرفته برای اولویت بندی اختصاصی
 10. ارائه فایل پی دی اف و اکسل از انتخابها
 11. بازگشت چندین باره به سیستم برای تغییرات خاص در بعضی انتخابها و آنالیز آنها. در واقع شما می توانید هر چقدر که خواستید در سیستم آنالیز نمایید بدون این که نگران این باشید که هزینه جداگانه ای بپردازید.

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

دریافت مشاوره رایگان

 

 

در نهایت تلاش ما در نرم افزار انتخاب رشته کنکور 98 این است که به عنوان یک مشاور مجازی انتخاب رشته کنکور سراسری و با کمک هوش مصنوعی به شما کمک کنیم تا بهترین انتخاب رشته کنکور 98 را هم انجام دهید آن هم با هزینه ای بسیار پایین.

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

دریافت مشاوره رایگان

نظر خود را بنویسید