دفترچه انتخاب رشته ریاضی 99

دفترچه انتخاب رشته ریاضی 99 در روز یکشنبه مورخ 99/06/31 در سایت سنجش منتشر شده است.

دفترچه انتخاب رشته ریاضی 99

در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99 بهتر است اطلاعات لازم در مورد شانس قبولی در رشته ها و دانشگاههای مختلف را با توجه به رتبه خود در هر زیرگروه جمع آوری کنید و پس از اولویت بندی همه انتخابهای خود، اقدام به انتخاب رشته نهایی نمایید. سعی کنید در پر کردن فرم نهایی انتخاب رشته سنجش عجله نکنید.

سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 از روز چهارشنبه مورخ 99/07/02 باز می شود و داوطلبان تا روز شنبه مورخ 99/07/05 فرصت دارند با وارد کردن شماره پرونده، نام کاربری، رمز ورود و شماره شناسنامه یا شماره پرونده، کدرهگیری و شماره شناسنامه، حداکثر 150 رشته از دانشگاه های روزانه، نویت دوم، پیام نور، مجازی، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان را انتخاب و در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند. لازم است داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی قبل از شروع به انتخاب رشته، دفترچه انتخاب رشته ریاضی 99 را مطالعه کنند و کد رشته محل های مورد نظر خود را (بر اساس ضوابطی که در دفترچه انتخاب رشته ریاضی 99 درج گردیده) انتخاب و بر اساس اولویت بندی،  چیدمان آن ها را ابتدا در فرم پیش نویس مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 درج نمایند و پس از اطمینان آن ها را در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند. بدیهی است پس از تائید نهایی کد رشته های انتخابی توسط داوطلب، شماره 15 رقمی توسط سیستم به عنوان رسید انتخاب رشته در اختیار داوطلب قرارداده خواهد شد. این رسید پس از انجام کامل مراحل و ارسال اطلاعات در یک صفحه مجزا ارائه می شود. داوطلبان باید توجه داشته باشند که فقط یک بار اجازه انتخاب رشته به هر داوطلب داده می شود. همچنین پس از انتخاب رشته و دریافت رسید 15 رقمی نیز داوطلبان می توانند فرم انتخاب رشته خود را تصحیح و یا ویرایش نمایند.

 دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 شامل کلیه رشته های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان می باشد و رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد در دفترچه ای جداگانه و از طریق سیستم اطلاع رسانی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org منتشر می شود. پس از اعلام نتایج سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 در سایت سنجش باز می شود و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند حداکثر 150 رشته از دانشگاه های روزانه، نویت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان را انتخاب و در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند. داوطلبانی مجاز به انتخاب رشته می باشند که در کنکور سراسری 99 شرکت کرده و طبق کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته شده اند. متقاضیان رشته هایی که پذیرش آن ها بر اساس سوابق تحصیلی (رشته های بدون کنکور) است نیاز به حضور در جلسه آزمون و انتخاب رشته ندارند. پذیرش در رشته های بدون کنکور سراسری 99 با ملاک معدل کتبی دیپلم و با توجه به نوع دیپلم داوطلب و رشته انتخابی او انجام می شود. داوطلبان متفاضی می توانند با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سایت سازمان سنجش که تا تاریخ 99/07/07 فعال می باشد، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

انتخاب رشته کنکور سراسری 99 و دانشگاه آزاد 99 به صورت جداگانه می باشد. زمان انتخاب رشته کنکور سراسری دانشکاه آزاد 99، لیست رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد در دفترچه ای جداگانه تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org منتشر می شود و همه ی داوطلبان می توانند برای انتخاب رشته این دانشگاه، به سایت ذکر شده مراجعه کنند و پس دریافت دفترچه، انتخاب رشته خود را انجام دهند.

انتخاب رشته کنکور سراسری 99 وقتی صحیح انجام می شود که شما براساس علاقه انتخابهای خود را چیده باشید و اولیت بندی انتخاب رشته خود را براساس علاقه به رشته و دانشگاه قرار دهید. برای این که بتوانید شانس قبولی خود را به دقت ارزیابی کنید و اولویت بندی خود را به خوبی انجام دهید، می توانید از نرم افزار آنلاین و بسیار دقیق 3گام استفاده کنید.

مشاوره حضوری انتخاب رشته کنکور سراسری 99 نیز در محل موسسه واقع در میدان انقلاب توسط مشاوران بسیار باتجربه و خبره انجام خواهد شد. از مشاوره های تلفنی انتخاب رشته نیز می توانید بنا به نیاز و به خصوص داوطلبان شهرستانی استفاده نمایند.

می توانید دفترچه انتخاب رشته ریاضی 99 و 98 را از طریق لینک های زیر دانلود نمایید.

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 99

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 99

نظر خود را بنویسید