دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری سال 1397 در دانشگاه دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) و در رشته گروه علوم تجربی

‏این کد رشته ها در نرم افزار انتخاب رشته کنکور نیز موجود می باشد و در آنجا داوطلبان عزیز می توانند از احتمال قبولی خود در هر کد رشته با توجه به رتبه خود مطلع شوند و به علاوه با استفاده از ابزارها و فیلتر های مختلف بر مبنای استان، دانشگاه، نوع آموزش و دوره انتخاب های مناسب خود را پیدا کنند و نیز آن انتخاب ها را بر مبنای شرایط خود بچینند و نهایتا فایلی حاوی انتخاب رشته خود بر مبنای همین کد رشته دانشگاه ها بدست آورند و آن را مستقیما در سیستم انتخاب رشته سازمان سنجش وارد نمایند.

دانشگاه الزّهرا

دانشگاه الزهرا(س) دانشگاه ویژه‌ی زنان، واقع در دهکده‌ی ونک تهران، در سال 1343 تأسیس شد. در آن هنگام با 90 دانشجو به صورت مدرسه‌ی عالی، با نام «مدرسه‌ی عالی دختران» فعالیت خود را آغاز نمود و علاوه بر رشته‌های مترجمی زبان‌های خارجی، منشی‌گری و روان‌شناسی تدریس رشته‌ای تحت عنوان فنون خانه‌داری را در برنامه‌ی فعالیت‌های آموزشی خود قرار داد (در رشته‌ی اخیر، از سال دوم تأسیس 45- 44 پذیرش دانشجو صورت گرفت).

      در سال تحصیلی 55- 54 مدرسه‌ی عالی دختران تبدیل به دانشگاه شد و از سال 1356 در قالب مجموعه‌ای از 4 دانشکده: علوم پایه، ادبیات و علوم انسانی، علوم مدیریت و اقتصاد درآمد

      پس از پیروزی انقلاب اسلامی با همین ترکیب، تحت نام مطهر الزهرا(س) فعالیت خود را ادامه داد. در سال 1365 چهار دانشکده‌ی مزبور به دانشکده‌های علوم پایه، علوم اجتماعی و اقتصادی، ادبیات و هنر تغییر یافت. در سال 1373 دانشکده‌های: علوم تربیتی و روان‌شناسی، تربینت بدنی و علوم ورزشی، فنی و مهندسی به صورت مجزا موجودیت یافتند و در سال 1380 نیز دانشکده‌ی الهیات و ادبیات با دریافت موافقت اصولی وزارتخانه، به دو دانشکده‌ی ادبیات، زبان‌ها و تاریخ دانشکده‌ی الهیات تبدیل گردید. با این احتساب تعداد دانشکده‌ها به 8 مورد افزایش یافت.

      در این بخش نمایی از پیدایش اولیه‌ی دانشگاه الزهرا(س) و طی طریق کلی آن بر‌اساس اولویت‌بندی تاریخی مربوط با دگرگونی‌های آورده شده، ارائه می‌گردد.

 

مرداد‌ماه 1343:

      طرح تأسیس نخستین مؤسسه‌ی آموزش عالی خاص دختران با عنوان «مدرسه‌ی عالی دختران ایران» توسط شورای مرکزی دانشگاه‌های ایران به تصویب رسید.

 

شهریورماه 1343:

      آغاز فعالیت آموزشی دانشگاه الزهرا(س) دانشگاه ویژه‌ی زنان، با پذیرش 90 دانشجو به صورت مدرسه‌ی عالی و با نام مدرسه‌ی عالی دختران ایران صورت گرفت.

 

استفندماه 1343:

      اساسنامه‌ی مدرسه‌ی عالی دختران ایران در شورای مرکزی مرکزی دانشگاه‌ها مصوب شد.

 

اسفندماه 1343:

      آیین‌نامه‌ی هیئت امنای مدرسه‌ی عالی دختران ایران در شورای مرکزی دانشگاه‌ها به تصویب رسید.

 

1343:

      دانشگاه الزهرا(س) فعالیت علمی خویش را با تعداد 93 استاد رسمی و مدعو در سال 1343 (به صورت مدرسه‌ی عالی دختران) آغاز نمود و در حال حاضر با تعداد 320 عضو هیئت علمی رسمی و تعداد 320 استاد مدعو فعالیت‌های علمی، پژوهشی خود را ادامه می‌دهد.

      روند رو به رشد آمار تعداد رشته‌های آموزشی ارائه شده در دانشگاه الزهرا(س) با سیر صعودی از تعداد 3 رشته (سال 1343) به تعداد 83 رشته (سال 1384) ارتقا یافت.

 

خردادماه 1354:

      نظام حقوقی، آموزشی و مدیریتی مدرسه‌ی عالی دختران ایران از مؤسسه‌ی غیر دولتی و غیر انتفاعی به مؤسسه‌ای دولتی تغییر وضعیت یافت.

 

خردادماه 1354:

      پس از گذشت 11 سال، مدرسه‌ی عالی دختران، از 50 دانشکده، مدرسه‌ی عالی و مؤسسه‌ی آمکوزش عالی دولتی و غیر دولتی پیشی گرفت و با ارتقای مرتبه و کسب عنوان دانشگاه به عنوان دهمین دانشگاه ایران در ردیف دانشگاه‌های تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و... قرار گرفت.

 

1354:

      با تبدیل وضع مدرسه‌ی عالی دختران به دانشگاه، برای اولین بار پذیرش دانشجو در هفت رشته‌ی روان‌شناسی، حسابداری، میریت و خدمات اداری، مترجمی، تغذیه، هنر (تزیین داخلی و طراحی لباس) از طریق آزمون سراسری انجام شد.

 

1356:

      مدرسه‌ی عالی دختران ایران به مجموعه‌ای علمی متشکل از 4 دانشکده‌ی علوم پایه، ادبیات و علوم انسانی علوم مدیریت و اقتصاد و هنر و متعاقباً تغییر نام چهار دانشکده‌ی مذکور به دانشکده‌های علوم پایه، الهیات و علوم انسانی، علوم اجتماعی و اقتصادی و هنر تبدیل گشت.

 

شهریور‌ماه 1362:

      در این تاریخ با تصویب نام دانشگاه الزهرا(س) توسط ستاد انقلاب فرهنگی و وزارت فرهنگ و آموزش عالی، نام دانشگاه دختران به دانشگاه الزهرا(س) تغییر یافت (این در حالی است که این مرکز آموزشی که در سال 1343 «مدرسه‌ی عالی دختران ایران» نام گرفته بود، در سال 1354 با ارتقای مرتبه، عنوان دانشگاه را کسب نمود و در سال 1355 به دانشگاه فرح تغییر نام یافت. پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نام دانشگاه محبوبه‌ی متدین برای آن انتخاب شد و متعاقباً در سال 1362 مجدداً نام دانشگاه دختران بدان اطلاق گردید).

 

تیر‌ماه 1380:

      برخورداری دانشگاه الزهرا(س) از هیئت ممیزه (در نتیجه‌ی تلاش‌های صورت گرفته و دریافت مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) که از 11 عضو هیئت علمی (9 استاد، 1 دانشیار، 1 استادیار) تشکیل می‌یابد.

 

آبان‌ماه 1380:

      تغییر نشانه‌ی دانشگاه الزهرا(س) پس از گزینش و تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از طرح قدیم به قالب جدید، ارائه شده توسط خانم دکتر اشرف موسوی لر عضو هیئت علمی دانشکده‌ی هنر دانشگاه الزهرا(س) صورت گرفت.

 

توسعه‌ی فضاها:

      دانشگاه الزهرا(س) با وسعتی معادل 9 هکتار،‌افزون بر فضای فیزیکی دانشکده‌ها، دارای: آمفی‌تئاترها، استخرها، رستوران‌ها، غذاخوری‌های آماده، سلن ورزش، بانک، پست و مهد کودک نیز می‌باشد. برای تکمیل این مجموعه از نظر فضای کالبدی، علاوه بر توسعه‌ی زیربنای دانشکده‌های الهیات و ادبیات (1500 متر مربع) و هنر (3285 متر مربع) سالن ورزش چندمنظوره با 4000 متر مربع زیربنا، استخر سرپوشیده‌ی باغ نو به وسعت 1000 متر مربع و ساختمان طرح عمرانی دانشکده‌ی علوم انسانی (ساختمان خوارزمی) دانشگاه الزهرا(س)، در ده طبقه با وسعت 18 متر مربع زیر‌بنا، نیز احداث گردیده است. هم‌چنین پردیس آموزشی راه‌آهن به متراژ 5 هکتار، بنا بر دستور رئیس‌جمهور و مساعی رئیس دانشگاه به مالکیت دانشگاه در آمده است که در آینده‌ی نزدیک مجموعه‌ی عظیم فرهنگی دانشگاه در آن احداث خواهد شد.

      توسعه‌ی فضاهای دانشگاه الزهرا(س) گویای رشد چشم‌گیر به لحاظ فضای کالبدی می‌باشد، لذا گزیده‌ای از روند گسترش آن در این بخش، از زبان کلمات بیان می‌گردد:

 

مدرسه‌ی عالی دختران ایران (آذر‌ماه 1343):

      افتتاح مکان‌های اولیه‌ی مدرسه‌ی عالی دختران ایران در خیابان‌های وصال شیرازی و ایرانشهر که متعاقباً در سال 1346 تغییر مکان یافت و به فضایی در محدوده‌ی خیابان ونک منتقل شد.

 

انضمام اراضی مجاور به دانشگاه (بهمن‌ماه 1345):

      انضمام اراضی مجاور به دانشگاه (معروف به باغ نو) به فضای مدرسه‌ی عالی دختران ایران واقع در محدود‌هی خیابان ونک، دانشگاه الزهرا(س) به تصویب رشید. دانشگاه الزهرا(س) در آغاز، پس از انتقال به محدوده‌ی ده ونک، فضایی حدود 34000 متر مربع را شامل می‌شد. این مساحت در سال 1345 با انضمام اراضی مجاور دانشگاه معروف به باغ نو به متراژ 37/86867 متر مربع افزایش یافت. در سال 1383 نیز با استقرار در اراضی مجموعه‌ی آموزشی راه‌آهن به متراژ 51760 متر مربع، پهنه‌ی دانشگاه الزهرا(س) به مساحت 37/138627 وسعت یافت.

 

سالن ورزش سرپوشیده (تابستان 1345):

      ایجاد سالن ورزش سرپوشیده به مساحت تقریبی 1000 متر مربع در مدرسه‌ی عالی دختران

 

ساختمان خوابگاه در مدرسه‌ی عالی دختران (اردیبهشت‌ماه 1346):

      تأسیس اولین ساختمان خوابگاه مدرسه‌ی عالی دختران ایران و ایجاد بهداریس دانشگاه در قسمت خوابگاه مزبور. متعاقباً در سال 1372 احداث مجتمع خوابگاهی فرزانگان دانشگاه الزهرا(س) مشتمل بر 4 گلستان با متراژ حدود 20000 متر مربع در محوطه‌ای مشجر با متراژ حدود 5 هکتار جهت اسکان و پذیرایی دانشجویان شهرستانی دانشگاه الزهرا(س) هم‌چنین آغاز ساخت خوابگاه جدید شماره‌ی 5 فرزانگان در سال 1380.

 

مهر‌ماه 1346:

      بهره‌برداری از ساختمان شماره‌ی 1 (روان‌شناسی) و 5 ساختمان دیگر در مدرسه‌ی عالی دختران (به مساحت 2033 متر مربع)

 

مهد کودک سال 1357

      تأسیس مهد کودک در مدرسه‌ی عالی دختران ایران به منظور استفاده اساتید، کارمندان و... متأهل صاحب فرزند.

 

ساختمان خوارزمی (اردیبهشت‌ماه 1373):

      آغاز فعالیت ساختمانی احداث بنای خوارزمی در پردیس مرکزی دانشگاه الزهرا(س) به همت آقای دکتر ک.هیان (ریاست وقت دانشگاه) و با حضور دکتر سهراب‌پور معاون دفاعی و عمرانی وزارت فرهنگ و آموزش عالی که تا سال 1377 در مرحله‌ی سفت‌کاری متوقف شد و از نظر سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ساختمانی راکد محسوب گردید. پس ورود خانم دکتر رهنورد به دانشگاه الزهرا(س) و درخواست ایسان از نهادها و وزارتخانه‌ها برای مساعدت در راستای ادامه‌ی ساخت و ساز ساختمان مزبور، سازمان گسترش به ریاست آقای مهندس ترکان با تاسی به نام مبارک دانشگاه الزهرا(س) مبلغ 500 میلیون تومان برای راه‌اندازی مجدد پروژه‌ی متوقف شده پرداخت نمود. لذا سازمان میریت نیز حاضر به پرداخت مجدد هزینه‌ی اتمام ساخت و ساز ساختمان مذکور گردید. در نتیجه بنای این ساختمان در سال 1382 پایان یافت و پس از ده سال افتتاح شد.

 

دبستان گل‌های دانشگاه الزهرا(س) سال 1375:

      تأسیس دبستان گل‌های دانشگاه الزهرا(س) و متعاقباً مدرسه‌ی راهنمایی و دبیرستان گل‌های دانشگاه الزهرا(س) در سال‌های 1377 و 1383.

 

کتابخانه‌ی نابینایان، استخر سرپوشیده و... (تابستان 1378):

      ● مقدمات احداث کتابخانه‌ی نابینایان در خوابگاه دانشگاه الزهرا(س) در سال 1378 فراهم شد و در سال 1384 به پایان رسید. در سال 1384 کتابخانه‌ی دیگری نیز، جنب کتابخانه‌ی مرکزی برای نابینایان تأسیس گردید.

      ● آغاز فعالیت ساختمانی احداث سالن ورزشی چندمنظوره‌ی ایران به مساحت 4000 متر مربع واقع در محل باغ نو. ساخت سالن مزبور با هزینه‌ای معادل مبلغ 200.000.000 تومان به همت و حمایت آقای هاشمی‌طبا (معاون سازمان تربیت‌بدنی استان تهران) تا پایان تابستان 1379 انجام گرفت و به مرحله‌ی بهره‌برداری رسید.

      ● آغاز فعالیت ساختمانی احداث استخر سرپوشیده در محوطه‌ی خوابگاه با زیربنای 1000 متر مربع

 

الحاق مجموعه‌ی آموزشی راه‌آهن (فروردین‌ماه 1382):

      پس از 25 سال انجام نامه‌نگاری و دستور رؤسای جمهور، تلاش رؤسای دانشگاه برای الحاق مجموعه‌ی آموزشی راه‌آهن به دانشگاه که تقریباً به صورت غیر فعال مانده بود، به نتیجه رسید و سند منگوله‌دار مجتمع راه‌آهن و ثبت آن به نام دانشگاه الزهرا(س) به مساحت بیش از 5 هکتار در نتیجه‌ی حمایت‌های مؤثر جناب آقای خاتمی (رئیس جمهور وقت) و در پی تلاش‌های مستمر خانم دکتر رهنورد رئیس دانشگاه الزهرا(س) تحقق پذیرفت.

      متعاقباً انضمام رسمی فضای مجموعه‌ی آموزشی مجتمع راه‌آهن به دانشگاه الزهرا(س) در تاریخ 29/12/1382 صورت گرفت و دانشگاه الزهرا(س) از تاریخ 31/3/1383 در اراضی یاد شده استقرار و درب ورودی اصلی دانشگاه از خیابان ونک به میدان شیخ بهایی انتقال یافت.

 

مهر‌ماه 1382:

      افتتاح ساختمان 18000 متر مربعی دانشگاه الزهرا(س) به نام ساختمان خوارزمی

 

مجموعه‌ی علمی، فرهنگی و هنری دانشگاه الزهرا(س) (تیر‌ماه 1382):

      افتتاح مجموعه‌ی علمی، فرهنگی و هنری دانشگاه الزهرا(س) مشتمل بر نگارخانه‌ی کمال‌الدین بهزاد، کلینیک مشاوره و روان‌شناسی، کتاب‌فروشی دانشگاه الزهرا(س) و کلاس‌های آزاد کوتاه‌مدت علمی و هنری.

 

سفره‌خانه‌ی سنتی ترمه (بهمن‌ماه 1382):

      افتتاح و بازگشایی مکان سفره‌خانه‌ی سنتی ترمه‌ی دانشگاه الزهرا(س) به همت روابط عمومی دانشگاه، پس از بازسازی مجدد با دکوراسیون سنتی، در راستای انجام طرح ایجاد مجموعه‌ی فرهنگی رفاهی دانشگاه الزهرا(س).

 

خردادماه 1383:

      اتمام طرح سامن‌دهی به چهار سالن پردیس شرقی دانشگاه الزهرا(س) از جمله سالن‌های مرکز همایش‌های پروین اعتصامی و سالن‌های تالار اجتماعات مشرق در راستای اتمام طرح ایجاد مجموعه‌ی فرهنگی،‌رفاهی دانشگاه الزهرا(س) به همت مدیر روابط عمومی دانشگاه.

 

1384:

      طراحی سر در و تابلوی جدید پردیس شرقی دانشگاه الزهرا(س) ورودی میدان شیخ بهایی توسط هنرمند، آقای مهندس مهدی مکی‌نژاد.

 

دانشکده‌ها:

      ü دانشکده‌ی تربیت بدنی و علوم ورزشی

      این دانشکده در سال 1373 تأسیس شد و با 3 گروه آموزشی: دبیری تربیت بدنی و علوم ورزشی- تربیت بدنی و علوم ورزشی- تربیت بدنی و علوم ورزشی جانبازان و برخورداری از تعداد 11 نفر کادر هیئت علمی رسمی برای تعداد 256 نفر دانشجو، در امر آموزش فعال می‌باشد.

      این دانشکده دارای دو سالن ورزشی چندمنظوره، دو استخر سر‌پوشیده و کتابخانه‌ای مشتمل بر بیش از 2900 نسخه کتاب فارسی و بیش از 700 کتاب لاتین و نشریات مرتبط می‌باشد که از جمله مراکز آموزشی و کمک‌آموزشی این دانشکده محسوب می‌گردند.

 

دانشکده‌ی تربیت بدنی

گروه آموزشیرشته‌ی تحصیلی/ شاخهمقطع تحصیلیتوضیحات

کارشناسیکارشناسی ارشددکترا

تربیت بدنی و علوم ورزشیتربیت بدنی و علوم ورزشی●  

دبیری تربیت بدنی و علوم ورزشیدبیری تربیت بدنی و علوم ورزشی●  

تربیت بدنی و علوم ورزشی جانبازانتربیت بدنی و علوم ورزشی جانبازان●   

 

      ü دانشکده‌ی ادبیات، زبان‌های خارجه و تاریخ

      این دانشکده در سال 1356 تأسیس گردید و در حال حاضر با 6 گروه آموزشی: زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، زبان فرانسه، ادبیات عارب و تاریخ در 6 رشته (مقطع کارشناسی) و 4 رشته (مقطع کارشناسی ارشد) و یک رشته (مقطع دکتری) و زبان‌شناسی همگانی (مقطع کارشناسی ارشد) فعال است.

      دانشکده‌ی ادبیات، زبان‌ها و تاریخ‌ها برخوردار از تعداد 45 نفر کادر هیئت علمی رشمی و به همین تعداد استاد مدعو برای تعداد 1276 دانشجو در امر آموزش فعالیت می‌نماید.

      این دانشکده دارای دو آزمایشگاه زبان، دو کتابخانه (تخصصی ویژه‌ی گروه تاریخ و عمومی)، مرکز مولتی‌مدیای زبان انگلیسی، سایت کامپیوتری جهت کمک به امر آموزش دانشجویان است.

دانشکده‌ی ادبیات، زبان‌های خارجه و تاریخ

گروه آموزشیرشته‌ی تحصیلی/ شاخهمقطع تحصیلیتوضیحات

کارشناسیکارشناسی ارشددکترا

زبان فرانسهمترجمی زبان فرانسه●  

زبان و ادبیات انگلیسیزبان و ادبیات انگلیسی●  

آموزش زبان انگلیسی ●●

زبان و ادبیات فارسیزبان و ادبیات فارسی●● 

زبان و ادبیات عربزبان و ادبیات عرب●● 

تاریختاریخ●●●تاریخ در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در دو گرایش تاریخ ایران اسلامی و تاریخ اسلام دانشجو تحت آموزش دارد.

زبان‌شناسی همگانیزبان‌شناسی همگانی ●  

 

      ü دانشکده‌ی علوم اجتماعی و اقتصادی

      این دانشکده در سال 1356 تأسیس شد و با 5 گروه آموزشی: حسابداری، علوم اجتماعی، مدیریت، اقتصاد، مطالعات خانواده و زنان دارای 5 رشته (مقطع کارشناسی) و 8 رشته (مقطع کارشناسی ارشد) و 1 رشته (مقطع دکتری) می‌باشد. این دانشکده با بهره‌مندی از تعداد 50 نفر کادر هیئت علمی رسمی و به همین تعداد استاد مدعو به فعالیت آموزشی خود برای تعداد 1860 دانشجو ادامه می‌دهد.

      این دانشکده با فراهم آوردن امکانات کمک‌آموزشی، از جمله: تجهیزات سمعی و بصری، بانک‌های نرم‌افزاری با بیش از 1650 نرم‌افزار تخصصی و عمومی و شبکه‌های اطلاع‌رسانی در ارتقای کیفیت آموزشی دانشجویان خود مؤثر بوده است. هم‌چنین کتابخانه‌ای مشتمل بر 8700 نسخه کتاب فارسی و بیش از 6900 نسخه کتاب لاتین در این دانشکده برای دانشجویان مهیا است.

دانشکده‌ی علوم اجتماعی و اقتصادی

گروه آموزشیرشته‌ی تحصیلی/ شاخهمقطع تحصیلیتوضیحات

کارشناسیکارشناسی ارشددکترا

مدیریتمدیریت/ بازرگانی●  

مدیریت بازرگانی/ بازاریابی- مالی ● 

* مدیریت it ● 

علوم اجتماعیپژوهش علوم اجتماعی ● 

علوم اجتماعی●  

جامعه‌شناسی ● 

اقتصادعلوم اقتصادی نظری●  

علوم اقتصادی ● 

توسعه‌ی اقتصادی و برنامه‌ریزی ● 

اقتصاد  ●

مطالعات خانوادهمطالعات خانواده●  

مطالعات زنان ● 

حسابداریحسابداری●● 
1) خوابگاه فقط به دانشجويان روزانه دانشگاه تعلق مي گيرد. 2) حداكثر ترم مجاز استفاده از خوابگاه براي مقطع كارشناسي 8 ترم است. 3) به دانشجويان روزانه و شبانه ساكن استان هاي تهران و البرز خوابگاه تعلق نمي گيرد. 4) به دانشجويان شبانه، شاغل، بورسيه و پرديس خوابگاه تعلق نمي گيرد. 5) نشاني: تهران، ميدان ونك، خيابان ونك. كدپستي: 199389176 تلفن: 8569256 نمابر: 8804993-021

متمرکز

کد رشته دانشگاه نوع دوره نام دانشگاه استان دانشگاه نام گرایش نوع پذیرش جنسیت ظرفیت توضیحات
11515 روزانه دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران زیست شناسی گیاهی با آزمون زن 34
11516 روزانه دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران زیست فناوری با آزمون زن 25
11517 روزانه دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران میکروبیولوژی با آزمون زن 34
16042 روزانه دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران علوم اقتصادی با آزمون زن 10
16043 روزانه دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران حسابداری با آزمون زن 6
16044 روزانه دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران روانشناسی با آزمون زن 16
16045 روزانه دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران شیمی محض با آزمون زن 30
16046 روزانه دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران علم اطلاعات و دانش شناسی با آزمون زن 8
16047 روزانه دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران مدیریت بازرگانی با آزمون زن 6
16048 روزانه دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران مدیریت مالی با آزمون زن 6 پذیرش در نیمسال دوم تحصیلی
11518 نوبت دوم دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران زیست شناسی گیاهی با آزمون زن 9
11519 نوبت دوم دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران زیست فناوری با آزمون زن 8
11520 نوبت دوم دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران میکروبیولوژی با آزمون زن 9
16049 نوبت دوم دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران علوم اقتصادی با آزمون زن 3
16050 نوبت دوم دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران حسابداری با آزمون زن 2
16051 نوبت دوم دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران روانشناسی با آزمون زن 3
16052 نوبت دوم دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران شیمی کاربردی با آزمون زن 48 پذیرش در نیمسال دوم تحصیلی
16053 نوبت دوم دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران شیمی محض با آزمون زن 8
16054 نوبت دوم دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران علم اطلاعات و دانش شناسی با آزمون زن 2
16055 نوبت دوم دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران مدیریت بازرگانی با آزمون زن 2
16056 نوبت دوم دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران مدیریت مالی با آزمون زن 2 پذیرش در نیمسال دوم تحصیلی

نیمه متمرکز

کد رشته دانشگاه نوع دوره نام دانشگاه استان دانشگاه نام گرایش نوع پذیرش جنسیت ظرفیت توضیحات
18624 روزانه دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران علوم ورزشی با آزمون زن 14 پذیرش در نیمسال دوم تحصیلی
18667 نوبت دوم دانشگاه الزهرا (س) – تهران (ویژه خواهران) تهران علوم ورزشی با آزمون زن 4 پذیرش در نیمسال دوم تحصیلی

نظر خود را بنویسید