دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری سال 1397 در دانشگاه موسسه غیرانتفاعی امین - فولاد شهر اصفهان و در رشته گروه زبان های خارجی

‏این کد رشته ها در نرم افزار انتخاب رشته کنکور نیز موجود می باشد و در آنجا داوطلبان عزیز می توانند از احتمال قبولی خود در هر کد رشته با توجه به رتبه خود مطلع شوند و به علاوه با استفاده از ابزارها و فیلتر های مختلف بر مبنای استان، دانشگاه، نوع آموزش و دوره انتخاب های مناسب خود را پیدا کنند و نیز آن انتخاب ها را بر مبنای شرایط خود بچینند و نهایتا فایلی حاوی انتخاب رشته خود بر مبنای همین کد رشته دانشگاه ها بدست آورند و آن را مستقیما در سیستم انتخاب رشته سازمان سنجش وارد نمایند.

1) مجهز به سوييت هاي خوابگاهي دخترانه و پسرانه با امكانات كامل. 2) بهره مندي از وام قرض الحسنه موسسه علاوه بر وام صندوق رفاه دانشجويي . 3) وجود سرويس اياب و ذهاب از اصفهان و شهرستا نها. 4) وجود تخفيف شهريه جهت دانشجويان برتر و دارندگان مقام هاي برتر ورزشي. 5) برنامه هاي فرهنگي و پژوهشي متنوع . 6) سفرهاي علمي، پژوهشي، تفريحي و زيارتي. 7) برگزاري مسابقات ورزشي. 8) مجهز به سلف غذاخوري، كتابخانه مركزي و ديجيتال، سايت هاي كامپيوتر پيشرفته، اينترنت رايگان و ... 9) تخفيف شهريه به دانشجويان تحت پوشش كميته امداد، بهزيستي و بنياد شهيد. 10 ) دريافت شهريه دانشجويي بصورت اقساط در كليه ترم هاي تحصيلي. 11 ) نشاني: اصفهان، فولادشهر ،محله a2 خيابان طالقاني، مقابل بانك ملي.

متمرکز

کد رشته دانشگاه نوع دوره نام دانشگاه استان دانشگاه نام گرایش نوع پذیرش جنسیت ظرفیت توضیحات
30513 غیر انتفاعی موسسه غیرانتفاعی امین - فولاد شهر اصفهان اصفهان آموزش زبان انگلیسی صرفا سوابق زن و مرد 60
30514 غیر انتفاعی موسسه غیرانتفاعی امین - فولاد شهر اصفهان اصفهان مترجمی زبان انگلیسی صرفا سوابق زن و مرد 60

نظر خود را بنویسید